سامانه آموزش آنلاین معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران

دستیار کنار دندانپزشک

دستیار کنار دندانپزشک

دوره آموزش حرفه ای دستیار کنار دندانپزشک به منظور آموزش اصول و مهارتهای کمک به دندانپزشکان و جهت ایجاد دانش ، تبحر و آمادگی در دستیاران و برای اشتغال در این حرفه برگزار می گردد.

دوره کنونی توسط موسسه امید درمانگران فردا و با همکاری سازمان نظام پزشکی ج.ا.ایران در بازه زمانی 30 مهر لغایت 30 آذر ماه 1401 و با مجوز شماره 44437 از مرکز ملی آموزشهای مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و تحت نظر آن مرکز برگزار شده و در پایان دوره گواهی رسمی و مورد تایید آن مرکز صادر خواهد شد.

چه کسانی میتوانند در این دوره شرکت کنند ؟
گروه هدف این دوره فارغ التحصیلان تمامی رشته ها با مدرک دیپلم دوره دوم متوسطه و بالاتر می باشند.

قابل ذکر است دوره های آموزشی با مجوز مرکز ملی آموزشهای مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی تنها دوره های آموزشی مهارتی و حرفه ای مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دارای ارزش قانونی می باشند.

چگونه ثبت نام کنیم ؟

داوطلبان برای شرکت در این دوره لازم است ابتدا در سامانه مرکز ملی آموزشهای مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی و با استفاده از راهنمای این امر ثبت نام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از چگونگی ثبت نام در این دوره می توانید با شماره 09123237890 در پیام رسان واتس آپ سوالات خود را مطرح نمایید.

 

تگ ها: دستیار دستیار دندانپزشک دستیار کنار دندان پزشک آموزش حرفه ای آموزش حرفه ای علوم پزشکی آموزش مهارتی نظام پزشکی سازمان نظام پزشکی معاونت آموزشی و پژوهشی
اشتراک‌گذاری:
۲۴۲۱

پیشنهاد دوره

آشنایی با اصول برگزاری کلاس آنلاین، وبینار و جلسات مجازی
(۲۹۱۳)
دانستنی‌های مهم قانون برای پزشکان
(۴۳۴)
فعالیت بدنی پیشگیرانه در دوران پاندمی کووید۱۹
(۷۶۳)

نظرات (۴)

نظر بدهید
(مهمان) ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۸


(مهمان) ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ ۱۷:۰۱


(مهمان) ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۰:۱۹


(مهمان) ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ ۱۹:۱۹


آخرین مقالات